KeyShot

Projekty z wykorzystaniem KeyShot – cena

KeyShot ma prosty interfejs i świetną funkcjonalność oraz zaawansowane narzędzia, które przekraczają potrzeby nawet najbardziej wprawnych użytkowników. Niezależnie od tego, czy masz wczesną prezentację koncepcji, przegląd projektu, dokumentację techniczną, czy ostateczną prezentację sprzedażową i marketingową, Keyshot pozwala rozpocząć pracę, o ile masz dane 3D.

Proces opracowywania projektów

KeyShot zapewnia wizualną szybkość i zwinność w całym procesie opracowywania produktu, z obsługą najszerszego formatu plików 3D dla płynnego przepływu pracy od koncepcji do produktu końcowego. Dzięki unikalnemu potokowi importu możesz importować prawie każdy format pliku. Dzięki rozległej sieci partnerskiej KeyShot użytkownicy wielu aplikacji do modelowania CAD i 3D mogą przesyłać dane bezpośrednio ze swojej aplikacji do KeyShot, zachowując jednocześnie łącze do sesji modelowania. Korzystając z jedynej w swoim rodzaju technologii KeyShot LiveLinking, wszelkie zmiany wprowadzone w modelu można przenieść do trwającej sesji KeyShot i zaktualizować scenę bez utraty pracy. 

KeyShot to samodzielny progresywny silnik renderujący w czasie rzeczywistym, znany ze swojej łatwości użytkowania i stał się standardowym narzędziem wśród projektantów przemysłowych. Luxion, twórcy KeyShot, opracowali oprogramowanie, aby zaspokoić niezaspokojone zapotrzebowanie.

Pełna moc obliczeniowa

KeyShot jest w stanie wykorzystać wszystkie dostarczone rdzenie procesora lub wykorzystać możliwości ray tracingu w czasie rzeczywistym kart graficznych NVIDIA RTX. Niezależnie od tego, czy korzystasz z systemu Windows i Mac, KeyShot będzie działać na prawie każdym komputerze stacjonarnym lub laptopie od razu po wyjęciu z pudełka. KeyShot to jedna z niewielu aplikacji, w której jednym kliknięciem można przełączyć się z trybu CPU do trybu GPU. Możesz wybrać 100% korzyści ze wszystkich fizycznych i wirtualnych rdzeni procesora w swoim komputerze lub wykorzystać 100% całej dostępnej mocy GPU, skalując wydajność liniowo bez zmniejszania się po dodaniu większej liczby procesorów lub kart graficznych.

KeyShot pojawił się jako proste narzędzie do renderowania, za pomocą którego użytkownicy CAD mogli tworzyć realistyczne obrazy swoich projektów. Renderingi z KeyShot pomagają projektantom prezentować bardziej dopracowane koncepcje kluczowym decydentom na spotkaniach przeglądowych. Ponadto renderingi mogą być wykorzystywane do dokumentacji, prezentacji, handlu elektronicznego, eksploracji CMF, pakowania i nie tylko.