KeyShot

Czym jest KeyShot? Cena 

KeyShot zawiera natywną obsługę ponad 30 wiodących formatów plików 3D. Darmowe wtyczki oferują ładowanie jednym kliknięciem, a LiveLinking zapewnia synchronizację projektu między aplikacjami. Niezależnie od tego, czy jest to mały gadżet, czy ogromny zespół, korzystanie z KeyShot oznacza mniej czasu ładowania i więcej czasu na tworzenie.

Animacje i obrazy

KeyShot zawiera ponad 750 gotowych materiałów, tysiące innych w KeyShot Cloud oraz zaawansowane możliwości tworzenia własnych. Z łatwością stosuj tekstury, etykiety i wariacje. Potężne narzędzia KeyShot do oświetlenia, studia i przetwarzania obrazu umożliwiają uchwycenie i stylizację idealnego ujęcia za każdym razem. KeyShot został stworzony z myślą o szybkości, niezależnie od tego, czy tworzysz nieruchome obrazy, czy generujesz animacje, aby przenieść efekty wizualne na wyższy poziom. Od dynamicznych gramofonów i definiujących produkt rozstrzelonych widoków po konfiguratory produktów i wciągającą rzeczywistość wirtualną — KeyShot pozwala Tobie i innym odkrywać i angażować się w Twoje pomysły. Odwiedź: https://www.rivasoft.pl/keyshot-cat-1156.

Niezwykle łatwy do nauczenia się i obsługi, aby osiągnąć wyniki fotograficzne w ciągu kilku minut dzięki prostemu interfejsowi opartemu na przepływie pracy ze wszystkimi zaawansowanymi możliwościami dla najbardziej doświadczonych profesjonalistów od renderowania 3D.

Zarys projektu

Twórz, iteruj i ulepszaj. Współpracuj, rozwijaj i wdrażaj. KeyShot został stworzony dla nowoczesnego projektanta z interfejsem użytkownika zaprojektowanym tak, aby umożliwić wizualizację pomysłów z szybkością myśli. Niezależnie od tego, czy chodzi o grafikę do produkcji, czy dokumentację techniczną dla klientów, KeyShot zapewnia możliwości generowania wizualizacji, których potrzebujesz, aby szybciej podejmować decyzje projektowe i szybciej wprowadzać produkty na rynek. Od strony internetowej i katalogu po opakowanie i sklep, KeyShot daje moc tworzenia wysokiej klasy wizualizacji, które przyciągają klientów i skuteczniej komunikują Twój produkt.

Dzięki interaktywnemu podejściu do renderowania, KeyShot jest łatwy do nauczenia i używania, aby osiągnąć wyniki fotograficzne w ciągu kilku minut za pomocą prostego, opartego na przepływie pracy interfejsu ze wszystkimi zaawansowanymi możliwościami dla najbardziej doświadczonych profesjonalistów od renderowania 3D. Pomimo pozornie prostego interfejsu, KeyShot zapewnia głębię funkcjonalności, która zaspokoi potrzeby najbardziej zaawansowanego użytkownika.