Biuro do wynajęcia

Serwisowane biuro do wynajęcia – Warszawa Centrum

Biura serwisowane prowadzone są przez operatorów. Operatorzy ci okazjonalnie udostępniają powierzchnie biurowe zarówno osobom indywidualnym, jak i firmom od 2 do 100+ osób. Największą różnicą między biurami serwisowanymi a biurami tradycyjnymi jest elastyczność i to, co jest wliczone w cenę. Licencje (zamiast dzierżawy) są znacznie bardziej elastyczne i często zaczynają się od 3 lub 6-miesięcznego zobowiązania. Czasami może to być nawet 28 dni.

Jak wygląda biuro serwisowane?

W biurach zwykle znajdują się meble, przestrzeń do pracy, zaopatrzone kuchnie, sale konferencyjne i cały szereg innych korzyści. Nie tylko to, ale biuro serwisowane świadczy usługi recepcyjne w celu spotkania i powitania klientów oraz zapewnia codzienne i cotygodniowe sprzątanie miejsc pracy. Zapewnione jest również szybkie łącze internetowe, a także opłaty za media — wszystko to pokrywa 1 miesięczna opłata za wynajem. Jeśli prowadzisz małą firmę, znacznie ułatwia to życie i pomaga zarządzać budżetem. Nie masz żadnych nakładów kapitałowych, możesz rozwijać się w sposób zrównoważony i możesz skupić się na swoim biznesie, a nie na prowadzeniu biura.

Usługi komunalne, meble i sprzęt biurowy, infrastruktura IT i inne pochłaniają ogromną część Twojego budżetu. Wszystkie te wydatki są pokrywane z czynszu płaconego serwisowanej firmie biurowej. Zapewniają wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia firmy, a na dłuższą metę zaoszczędzisz pieniądze. Nie poniesiesz również żadnych wydatków kapitałowych pierwszego dnia na założenie biura.

Dodatkowe usługi

Wiele biur serwisowanych sponsoruje również wydarzenia networkingowe. Masz szansę poznać innych i być może znaleźć osobę lub firmę do współpracy przy projekcie. Możesz też znaleźć nowego klienta — tak czy inaczej wygrasz. Masz szansę spotkać się z innymi profesjonalistami z wielu branż, którzy mogą również pomóc w rozpowszechnianiu wiadomości o Twoich produktach i usługach.

Jeśli chodzi o powierzchnię biurową z obsługą, możesz oczekiwać wysokiej jakości, nowoczesnego wszystkiego — od wyposażenia po szybkie łącza i nie tylko. W przypadku tradycyjnego biura firmie łatwo jest korzystać z mebli i sprzętu biurowego przez lata, dopóki rzeczy nie zaczną się psuć. Z biegiem czasu biuro może stać się obskurne i zniszczone. Takie środowisko biurowe może szybko zniechęcić klientów i współpracowników. Z drugiej strony biuro serwisowane zapewnia najnowocześniejsze udogodnienia, w tym ładną recepcję, meble biurowe, sale konferencyjne i duże przestrzenie do odpoczynku.